Tri úrovne vývoja duše

Prvá úroveň
V prvej úrovni sú predstavy a človek chce aby sa napĺňali, keď to nejde tak sa hnevá, nemá sa rada a hľadá niečo , či niekoho zvonku, aby sa to naplnilo cez niečo iné, cez iných ľudí, žije v ilúziách, nevie sa presadzovať,lipne na druhých ,nechce a ani sa nesnaží nič meniť, žiada zmenu od ostatných.
Stále sa niekam ženie, prahne po zážitkoch,daroch, prejavoch lásky a duša má strach byť sama so sebou, nechce hľadať hĺbku a človek zostáva na povrchu.
 
Druhá úroveň
V druhej úrovni sa duša začína poznávať, začína sa mať rada, uvedomuje si čo má rada, čo jej vadí, občas prijíma svoju samotu,snaží sa byť úprimná a už nemá záujem zahrávať sa s inými ľuďmi, nemá potrebu vyžadovať si lásku, je silnejšia, už sa toľko nebojí o to, že niekoho alebo niečo stratí,dokáže odísť zo vzťahu, ktorý ubližuje a začína v sebe objavovať lásku, vnímať svoje pocity, rešpekt k samej k sebe , vzniká nový pohľad na realitu.
 
Tretia úroveň 
V tretej úrovni sa už človek má rád skutočne, uvedomuje si svoju podstatu, má rád samotu, nevyhľadáva za každú cenu spoločnosť, pozná svoju hodnotu,vie si život napĺňať sám,ľudia potom z vašej duše cítia silu, sú radi vo vašej spoločnosti, to je znamenie tejto úrovne.
Nemá potrebu zasahovať do života a cesty iných ľudí, skôr sa snaží posvietiť na cestu iným. V partnerstve necháva partnera dýchať, nenecháva obmedzovať ani seba a vytvára v sebe kľud a harmóniu.Tvorí svoj život s vedomím.
 
*Adriána

Mohlo by sa vám tiež páčiť...